Listed 3 days ago
South Korea, Gyeonggi Uiwang-si Ojeon-dong Eonaedeul-ro 5, 16046
₩1,600,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
60 m²
Price
₩1,600,000
Price per m²
₩26667
The listing is located at South Korea, Gyeonggi Uiwang-si Ojeon-dong Eonaedeul-ro 5, 16046
Loading map